Dlaczego mężczyźni milczą na temat impotencji?

03 sty Dlaczego mężczyźni milczą na temat impotencji?

Mężczyźni nie lubią przyznawać się do własnych problemów zdrowotnych oraz trudności w życiu i za wszelką cenę starają się rozwiązać je w samotności, a ewentualnie prosząc o pomoc najbliższą osobę – partnerkę. Pod tym względem różnią się całkowicie od kobiet, które wręcz potrzebują powiernika w innej osobie, którą może być mama, siostra, przyjaciółka. Panowie nie dzielą się zarówno problemami w związku, jak i w pracy, a także zachowują dla siebie dolegliwości związane ze zdrowiem.

3

Czasem mimochodem wspomną, że coś tam nie gra, ale z reguły jest to mruknięcie na które nikt nie zwraca większej uwagi. Zaburzenia erekcji są dla nich tematem zakazanym, którego nie porusza się w męskim oraz damsko-męskim gronie. To temat tabu, który z niewiadomych względów jest napiętnowany negatywnymi uczuciami. Pewnie, że każdy człowiek woli się raczej chwalić ze swoich osiągnięć, a niekoniecznie przyznawać do porażek i dolegliwości z którymi się zmaga.

Zaburzenia erekcji w wielu przypadkach nie są zależne od mężczyzny, pojawiają się na skutek coraz to mniejszych ilości testosteronu w organizmie bądź są skutkiem niektórych chorób, albo przyjmowanych leków. Jedyną radą jest udanie się do specjalisty, który umożliwia powrót do formy sprzed choroby https://ajantapharma.com.pl . Nie poleca się przeczekiwania dolegliwości, gdyż one nie przeminą. Niestety, będą się one wręcz nasilać. Strach przez lekarzem, krępacja oraz wstyd nie sprzyjają powróceniu do aktywności seksualnej, która jak wiadomo odgrywa znaczącą rolę w każdym związku.

Brak seksu zrodzi kłopoty, kłótnie, nieporozumienia, a najgorzej będzie, jeśli mężczyzna nie podzieli się ze swoją partnerką informacją o zauważonych dolegliwościach. Dla niej brak współżycia, a wręcz unikanie go przez mężczyznę jest jednoznacznym sygnałem, że coś dzieje się nie tak w ich związku, może pojawiła się inna kobieta. Warto zaoszczędzić partnerce starań oraz wątpliwości tego rodzaju i postawić na całkowitą szczerość. Opłaci się to.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.